Inkoper AGF
Ontdek deze vacature!De functie
Inkoper AGF
Ben jij een strategische en verbindende Inkoper met passie voor AGF? Bij Superunie speel je een sleutelrol in het bouwen aan duurzame partnerships met telers en leden. Je combineert marktinzicht met overtuigingskracht en draagt actief bij aan de groei van een belangrijke categorie binnen de organisatie. Klaar om impact te maken in een dynamische omgeving?
Wat ga je doen?
Als Inkoper AGF ben jij de verbindende schakel tussen het Superunie hoofdkantoor, de leden en de telers. Jij investeert in solide samenwerkingsverbanden met de telers én de leden. Dat betekent dat je strategisch sourcet, waarbij je tactisch inspeelt op alle ontwikkelingen op de wereldmarkt. Op die manier zorg je namelijk voor een win-win situatie voor alle betrokken partijen op langere termijn. Je kunt je goed verplaatsen in de gedachte en behoefte van de verschillende supermarktorganisaties en de eindconsument. Het is dus cruciaal dat je naast inkopen ook sterk bent in het verkopen van het juiste verhaal richting de leden. Draagvlak bij hen is namelijk onmisbaar om deze werkwijze blijvend te laten slagen. De ingezette switch van meer tendergedreven business naar hechtere partnerships heeft Superunie al veel positiefs opgeleverd, waaronder ook groei van het marktaandeel en daarmee fairshare. Dat biedt jou een mooie uitgangspositie om verder mee te gaan bouwen. Superunie zoekt een verbindende en strategische Inkoper met ruime inkoopervaring in AGF. De ideale kandidaat kijkt graag een paar stappen vooruit en maakt zo de juiste keuzes om deze belangrijke categorie verder te laten groeien.
Jouw team en cluster
Het AGF-team bestaat uit 3 (senior) Inkopers, 1 Junior Inkoper en 3 (senior) Inkoop Coördinatoren. Jullie werken nauw samen en houden regelmatig teamoverleg om marktontwikkelingen, kansen en beschikbaarheid te bespreken. In deze functie rapporteer je aan de Buying Director AGF.
Wat krijg je ervoor terug?
Een veelzijdige inkopersrol in de belangrijke en dynamische AGF-categorie met focus op solide samenwerking met zowel telers als leden. Daarnaast heerst er binnen Superunie een informele sfeer waarbij iedereen bereid is elkaar te helpen.
Verder bieden wij:
- Een marktconform salaris, afhankelijk van jouw kennis en ervaring;
- Een functie voor 40 uur per week;
- Pensioenopbouw met een beperkte eigen bijdrage van 4,5%;
- 25 vakantiedagen + 6 ATV dagen (bij een fulltime dienstverband) en je ontvangt 8% vakantiegeld;
- Een reiskostenvergoeding van €0,23 per kilometer of een thuiswerkvergoeding van €2,40 per dag als je thuiswerkt.
- Internetvergoeding van € 48,- netto per maand;
- De mogelijkheid om thuis goed te werken. Hiervoor heb je keuze uit veel thuiswerkvoorzieningen (denk hierbij aan laptop, sta/ zit bureau, bureaustoel, extra scherm etc.);
- Een uitgebreid trainingsaanbod en mogelijkheid tot het volgen van individuele opleidingen/ trainingen;
- Deelname aan Superunie Fit en Superunie Jong. Daarnaast wordt er bij Superunie veel georganiseerd zoals personeelsuitjes en borrels.
Wat neem je mee?
- 6+ jaar relevante inkoopervaring in AGF/vers, vanuit Retail of leverancierszijde
- Track record in AGF is een must
- Strategisch inzicht en goede onderhandelingsvaardigheden
- Excellent in stakeholdermanagement, verbindend, communicatief sterk, overtuigend, daadkrachtig
- Eigenaarschap, ondernemend en analytisch denkvermogen
- Goede beheersing Nederlands en Engels. Spaans heeft een sterke voorkeur
Solliciteer hier!
Meer informatie of direct solliciteren?
Hebben we je enthousiasme gewekt voor deze functie? Solliciteer dan door op de sollicitatiebutton te klikken – je sollicitatie wordt automatisch doorgestuurd naar onze exclusieve partner People Select. Heb je vragen of wil je meer weten? Neem dan gerust contact op met Jelle de Beer, Managing Consultant People Select via 06-16436882 jdebeer@peopleselect.nl.
Wie zijn wij?
Superunie, een naam die de supermarktconsument niet altijd direct iets zegt. Toch zijn de meeste mensen wel eens in aanraking geweest met onze producten. Als inkoopcollectief voor 10 retailorganisaties (Boon Food Group, DekaMarkt, Dirk, Hoogvliet, Nettorama/Boni, Plus/Coop, Poiesz, Sligro Food Group Nederland, Spar en Vomar) hebben namelijk een grote impact op het Nederlandse supermarktlandschap.
Samen staan wij sterk. Vanuit die gedachte zijn wij meer dan vijfenzestig jaar geleden ontstaan. Als centrale inkooporganisatie vinden we het belangrijk om een zo goed mogelijke samenwerking op het vlak van inkoop- en backoffice activiteiten te faciliteren. Hierdoor kunnen de 10 aangesloten Retail organisaties de concurrentie aan en de consument bedienen met producten van een goede prijs en kwaliteit. Dit doen we nu met zo’n 135 collega’s. Ons kantoor is gevestigd in Beesd. Wil je meer over ons weten? Kijk dan op www.superunie.nl.